Kumtanesi.NET

Türkiye'nin gūvenilir seviyeli ve en eğlenceli adresini, geveze sohbet kullanıcılarına sunduk.

Duyurular

Geveze Chat sohbet kullanıcılarına özel açılmış güzel kullanışlı odaları ile sizleri ayrı bir serüvene sürüklüyor..

Geveze Sohbet

Geveze Sohbet Odaları içerisindeki odaları keşfetmek doğru adreste en güzel köklü muhabbetleri gerçekleştir.

İletişim

İstek ve görüşlerinizi bizlere ulaşarak paylaşabilirsiniz. admin@kumtanesi.net

Geveze Sohbet Siteleri

Bir kumtanesi kadar yüreği temiz olanların adresinde sizlerde gönlünüzce eğlenip sohbetler gerçekleştirin yeni arkadaşlar edinip sitemizde tanışın

Geveze Bedava Chat Sohbet Odaları

Merhaba değerli arkadaşlar. Her geçen gün gelişen teknolojik imkanlarla daha fazla donanıma sahip olan geveze bedava Sohbet Odaları güzel bir ortam oluşturmaktadır. Ortamımızda hiçbir türlü seviyesizce ifadeye, küfürlü ve argolu konuşmalara müsaade edilmemektedir. Sohbet ederken sitemizdeki kurallar kullanıcılarımızı korumak ve huzurlu ortamda sohbet edip eğlenebilmeleri için belirlenmiştir. Kimsenin kimseye zarar vermeden, kırmadan, rencide, alay ve tahkir etmeden sakin, huzurlu ve eğlenceli sohbet edilebilmesi içindir. Mevlana Celaleddin Rumi sözü'de ders niteliğindedir konumuza bağlantılı; "İnsanları iyi tanıyın, her insani fena bilip kötülemeyin, her insanı da iyi bilip övmeyin".


Geveze sohbet Adından da anlaşıldığı gibi gevezelerin canlı buluşma noktasıdır. Türkiye'nin ve Avrupa'daki tüm online kullanıcıların, sevgilileriyle yada aile birileriyle rahatsızlık duymadan seviyeli muhabbet edebilecekleri bir numaralı mekanıdır. Geveze Chat Odaları Site radyomuzda sürekli canlı müzik yayını vardır ve kesintisizdir. Muhabbete katılmak istmeyen kullanıcıların da oyun odalarını kullanarak bilgilerini zirveye taşımaktadırlar.Herkesi neşeli, güzel, bol sohbetli platformuza bekliyoruz.