Kumtanesi.NET

Türkiye'nin gūvenilir seviyeli ve en eğlenceli adresini, e sohbet kullanıcılarına sunduk.

Duyurular

ESohbet kullanıcılarına özel açılmış güzel kullanışlı odaları ile sizleri ayrı bir serüvene sürüklüyor..

E Sohbet Kameralı

E Sohbet içerisindeki odaları keşfetmek doğru adreste en güzel köklü muhabbetleri gerçekleştir.

İletişim

İstek ve görüşlerinizi bizlere ulaşarak paylaşabilirsiniz. admin@kumtanesi.net

Esohbet Siteleri

Bir kumtanesi kadar yüreği temiz olanların adresinde sizlerde gönlünüzce eğlenip sohbetler gerçekleştirin yeni arkadaşlar edinip sitemizde tanışın

Esohbet Bedava Chat Odaları

Merhaba değerli arkadaşlar. Günümüzde sanal ortamda çok fazla site vardır. Chat yapılacak sitenin çok dikkatli seçilmesi gerekir. ESohbet odalarında chat yapmak için bir profil oluşturmanız gerekir. Sitemize üye olmak ve profil oluşturmak chat yapmak ücretsizdir. Sitemizde seviyeli ve güvenli sohbet ederek yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Birini tanımak için Esohbeti Görüntülü başlatmak sanıldığı kadar kolay olmayabilir. Karşınızdaki kişiden utanabilir veya onunla ortak yönlerinizin olmadığını düşünebilirsiniz. Bu ortam kişilere site yönetimimiz tarafından sağlanır. Hobilerinizi, neler yaptığınızı, nasıl bir arkadaşlık aradığınızı belirtin. Güvene dayalı dostluklar, aktive ve etkinlik arkadaşlığı, sosyal grup arkadaşlığı kurmak mümkündür.


Esohbet sesli siteleri kullanıcılarına chat yapmanın yanı sıra pek çok etkinliği gerçekleştirebilecekleri platformlar da sunarak zamanlarını eğlenceli geçirmelerini sağlamaktadır. Sitemizde Esohbet etmek sadece karşı cins ile kurulan iletişim için değildir. Maalesef bir çok internet muhabbet sitesinde tamamen Sohbet Siteleri amacı dışına çıkılmakta ve bu durum doğal olarak o siteye giren insanların bir çoğunu da rahatsız etmektedir. Hayatta herşeyin iyi ve kötü yanları vardır. Ama site yönetimleri bu konuda ilkeli olduğu taktirde ortaya çok güzel manzaralar çıkabilmektedir. Online Dj'lerimizin kesintisiz yayın akışları, kullanıcılarımıza keyifli zamanlar geçirmelerine yardımcı olmaktadır.