Kumtanesi.NET

Türkiye'nin gūvenilir seviyeli ve en eğlenceli adresini, sohbet kullanıcılarına sunduk.

Duyurular

İslami sohbet kullanıcılarına özel açılmış güzel kullanışlı odaları ile sizleri ayrı bir serüvene sürüklüyor..

Chat Sohbet

Dini Sohbet Siteleri içerisindeki odaları keşfetmek doğru adreste en güzel köklü muhabbetleri gerçekleştir.

İletişim

İstek ve görüşlerinizi bizlere ulaşarak paylaşabilirsiniz. admin@kumtanesi.net

Dini Sohbet Siteleri

Bir kumtanesi kadar yüreği temiz olanların adresinde sizlerde gönlünüzce eğlenip sohbetler gerçekleştirin yeni arkadaşlar edinip sitemizde tanışın

İslami Bedava Chat Sohbet Odaları

Edebi, hayâsı, ahlâkı olan, dinini, imanını, İslam’ın şartlarını öğrenmiş, İslamiyet’e uyan, iffet sahibi, erkek ve bayan'ların buluşma noktası seviyeli islami sohbet tamda burada. Din ile güzelliğin birlikte bulunduğu, İslami chat odalarımıza üye olmadan yapmanız gereken tek rumuz ile online islami sohbete katılım sağlamak. Dini chat odaları içerisinde yeni kişilerle tanışmak seviyeli sohbet etmenin keyfini sizde yaşayın. Evlenmenin fayda ve mahzurları, şahıstan şahısa göre değişir. Müslüman bir gencin önce dinini sonra hayat arkadaşını bulması artık çok kolay.


İslami sohbet platformu sizin için hazırlandı. Bedava sohbet sitesi olarak sunulan, Android mobil girişli islami sohbet üyeleri, yeni kişilerle tanışma olanağı, yapmanız gereken odalarımıza gelmek olacaktır. Geleceği dair, ilk adımların atıldığı, seviyeli muhabbetlerin yaşandığı İslami sohbet. Türkiye'nin bir çok şehrinden, farklı arkadaşlar edinmek için online İslami sohbet tek adrestir. Cenab-ı Hak bizleri, hakkında takdir edilmiş olanlara razı olarak rızasını kazanan salih kulları zümresine ilhak eylesin. Amin..