kalp

Resimli Sohbet

Resimli Sohbet Odaları son zamanların popüler olan ve bir çok kullanıcının resimli ortamda sohbet etmek istemesiyle birlikte gelişmektedir. Bizde bunun üzerine almış olduğumuz karar ile bir çok insanın bir arada sohbet edebilmesini sağlamak için İRC tabanlı resimli sohbet odası oluşturduk dilerseniz mobil, web, tablet, sürümlü cihazlarınız ile bağlantı sağlaya bilir kaliteli ortamın keyfini sürün.

Dünya üzerinden her an her yerden bağlantı sağlamak mümkün tek yapmanız gereken üyelik oluşturmaktır. Üyelik oluşturulduktan sonra kendinize en uygun fotoğrafınızı koyup dilerseniz genel dilerseniz özel ortamda sohbet gerçekleştirmek mümkündür.

Üyelik oluşturmadan fotoğraf albümü oluşturulamaz, bunun yanında sesli konuşma, görüntülü konuşma desteği de bulunmaktadır anlayacağınız arayıp bulamadığınız bir çok özelliği İRC tabanlı olarak siz kullanıcılarımıza ücretsiz olarak her hangi bir ücret talep edilmeden bağlantı kura bilmenizdir.

Bedava resimli chat siteleri imkanı sunmakla birlikte yeni arkadaşlar edinmenize imkandan sunuyoruz dünya üzerinden vede 81 il içerisinden bir çok ilçeden katılım ile günden güne artan kullanıcı sayımızla kendinize en uygun kişi ile ister yazılı, sesli, görüntülü, konuşma desteği vede resim ekleme özelliği burada.

Arkadaş bul, yeni insanlar tanı kaliteli güvenilir bir ortam ile daha sıkı muhabbet kurun. Fotoğraf atılan siteler aramak zorunda kalmadan en iyi fotonuz ile yeni dostluklar kurmak artık sizin elinizde.


yazar
eye 78 Okundu
yorum yorum yok
link Genel

kalp

Resimli Sohbet İçin Yapılan Yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?